گروه آموزشی، پژوهشی و درمانی هنر مشاوره از گروهی از روانشناسان و روانپزشکان خبره و کارآزموده تشکیل شده هدف آن ارایه راهکارهای کاربردی و درمانی نوین روانشناختی به مراجعین و همچنین افزایش دانش عمومی و ارتقا سطح کیفی هم وطنان گرامی است.

مطالعه زندگی هم دلپذیر است و هم چالش انگیز و تناقض آمیز، سفری است از خویشتن به ژرفای ناشناخته و همواره در جستجوی خویشتن. بنابراین توضیح و تفسیر و چگونگی به وجود آمدن رفتارهای مشکل ساز افراد و تشخیص و تشریح  مشکلات فردی از اضطراب، استرس، وسواس، افسردگی در نوجوانان و بزرگسالان تا مشکلات بین فردی، مسایل بین زوج ها، مشاوره های پیش از ازدواج،  شناسایی مشکلات شخصیتی افراد، اختلافات زناشویی و مشکلات بین والدین و نوجوانانی که در دوره سنی بلوغ هستند، همه مواردی است که روانشناسان ما یارای شما خواهند بود.

از آنجا که بنیان هر جامعه را خانواده تشکیل می دهد، اگر خانواده را یک جامعه کوچک در نظر بگیریم، افزایش و ارتقای سلامت روان تک تک اعضای خانواده می تواند به ارتقای سلامت روان در جامعه منتهی شود.

گروه ما متشکل از برخی از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی و روانشناسان و روانپزشکان دانشگاه شهید رجایی آماده است   تا به مشاوره و درمان مشکلات رفتاری و بیماری های روان شناختی بپردازد.

این مجموعه همچنین در جهت یاری رساندن به هموطنان گرامی در حال تهیه پادکست های صوتی و آزمونهای روانشناختی است.